BETA

Rychlá online půjčka

Když jsem si zažádal o tuto nebankovní půjčku. tak nic takového nechtěli a rozhodně neříkali nic o registru a poplatcích za to, že tam mám záznam. Bylo mi jasné, že jsem asi našel férovou neb...

Jak o nebankovní půjčku požádat

Vyplnit online žádost o půjčku

Vyčkat na schválení nebankovní půjčky

Podepsat smlouvu o půjčce a vyplatí se peníze (možnost vyplacení i v hotovosti)

Požádat ihned
Splátky u nebankovní půjčky
*Poskytnutá půjčka
*150000,-
*Úroková sazba (p.a.)
*7.05%
*RPSN
*2.1%
*Celková splatná částka
*213480,-
*Výše měsíční splátky
*2965,-
*Doba splácení
*72 měsíců
*Vyřízení úvěru
*Zdarma
*Mimořádné splátky
*Zdarma
*Předčasné splacení
*Zdarma
*Jedná se o reprezentativní příklad. Výši splátek lze přizpůsobit požadavku klienta v závislosti na výši úvěru a době splatnosti úvěru. Splátky jsou splatné měsíčně vždy ke dni, kdy byla úvěrová smlouva uzavřena.
Požádat o půjčku

Rychlá půjčka bez poplatků, nebankovní půjčka - Online půjčka bez poplatků, rychlá online půjčka

Při hledání půjčky může klient narazit na mnohá úskalí, díky kterým je mu vyřizování půjčky ztíženo, někdy i znemožněno.
Pokud klient potřebuje půjčku, obrátí se v prvé ředě na podle něj nejdůvěryhodnější subjekt, kterým bývá nejčastěji banka.
Bohužel ale ve většině případech zjistí, že krásné reklamy a pohádkové nabídky jsou opravdu jen pohádky a ve skutečnosti je půjčka od banky poskytnuta pouze těm, kteří mají obrovské příjmy a půjčku vlastně ani nepotřebují.
Klient, který potřebuje půjčku se tak nachází v situaci, která je pro něj skutečně složitá a neví, jak ji vyřešit.
Řešení je nakonec až nečekaně snadné.
Nabízíme vám nebankovní půjčku bez poplatků, bez registrů a především půjčku, která skutečně existuje a nevymýšlí jen plané reklamy, jak z lidí vytáhnout co nejvíce peněz.
Nebankovní půjčka, kterou jsme vám právě představili, je varianta, kterou nabízíme pro všechny typy klientů.

Zaměřili jsme se na trh s půjčkami jen díky tomu, že mnoho klientů potřebuje řešit své finanční problémy, ale neví, jak, protože je jim to stále nějak znemožňováno.
Nebankovní půjčka od nás je půjčka, která je poskytována od soukromých investorů, což znamená, že se nebudete muset obávat toho, že vám budeme půjčku zamítat jen proto, abyste pak přistoupili třeba na horší podmínky, či abychom vás sedřeli z kůže.

Naše nebankovní půjčka je seriózní.
Zakládáme si na serióznosti a díky tomu nabízíme možnost jednak nastavit si splátky podle vlastních představ a jednak možnost půjčku předčasně a zcela zdarma splatit. Předčasné splacení nepokutujeme. Naopak jsme rádi, že nám chcete půjčku vrátit dřív.

Jak se vypočítávají splátky pro klienta?
Nastavení výše splátek je naprosto jednoduché. Na základě vyplněných informací do online žádosti, která je umístěna na našich stránkách, jsme schopni zjistit, zda bude klient schopen půjčku splácet, nebo ne a v případě zjištění, že to nebude tak jednoduché, se snažíme najít takové řešení. aby si půjčku mohl dovolit a splácení půjčky jej existenčně neohrozilo.

Řídíme se pravidlem, že když klient nemá z čeho splácet, dříve nebo později se splácením přestane a pak už většinou ani nekomunikuje. Díky tomu se dostane do větších problémů než na začátku, protože často následuje nová exekuce a kolotoč finančních problémů se opakuje.
Požádejte si o půjčku u nás. S každým klientem jednáme individuálně a stavíme mu řešení přímo na míru.

Nejčastější otázky k půjčce

Mám menší příjem

Chtěl bych využít vaši nebankovní půjčku ve výši 80...

Další otázky

Nikdo mě nekontaktoval

Proč se mi nikdo neozval ohledně půjčky?

Další otázky

Vyplacení exekuce

Mám nemovitost zastavenou exekucí a nemohu prokázat pří...

Další otázky

Půjčka bez příjmu

Nemám žádný prokazatelný příjem. Mohu žádat o neban...

Další otázky

Půjčka s exekucí

Půjčíte mi, i když mám exekuci a chtěl bych půjčku p...

Další otázky

Půjčka pro cizince

Je půjčka i pro cizince s trvalým pobytem na území Čes...

Další otázky

Půjčka pro podnikatele

Je půjčka i pro začínající podnikatele?

Další otázky

Půjčka bez poplatků

Chci si půjčit 200.000,- Kč. Platí se něco předem?

Další otázky
Napište nám
Napište nám
Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.
Created by Wallis Media
Reklama
Výroba webdesignu, webdesign na míru, webdesign

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.naoponline.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.